Визначено переможців конкурсу патріотичної поезії

Дата: 12.10.2022 14:25

Центром творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради підбито підсумки заочного літературного конкурсу патріотичної поезії, присвяченого Дню захисників і захисниць України.

Для участі оригінальні авторські вірші подали 50 учасників із 18 закладів освіти Сокирянської та Вашковецької територіальних громад.

Конкурс відбувся у трьох вікових категоріях. Відтак, за підсумками роботи журі, переможцями визнано:

І вікова категорія:

Ткач Мирославу, ученицю ОЗ «Василівський ліцей» (керівник – Кушнір Олена Іванівна);

Пономарьову Дар’ю, ученицю Грубнянського НВК (керівник – Пономарьова Альона Василівна);

Гайдей Злату, ученицю Ломачинецької гімназії-філії ОЗ «Білоусівський ліцей» (керівник – Гайдей Каріна Володимирівна);

Бабія Максима, учня ОЗ «Вашковецький ліцей» (керівник – Бабій Ольга Валентинівна);

Братушко Світлану, ученицю Сербичанської гімназії-філії ОЗ «Романковецький ліцей ім. академіка К.Ф. Поповича» (керівник – Лазаренко Тетяна В’ячеславівна)

ІІ вікова категорія:

Дем’янчука Юрія, учня ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Сокиряни (керівник – Федишина Олена Вікторівна);

Махібороду Богдана, учня Сокирянського ліцею (керівник – Махіборода Джульєта Василівна);

Матвієвич Маргариту, ученицю ОЗ «Гвіздівецький ліцей» (керівник – Олійник Олена Борисівна);

Грисюк Єлизавету, ученицю Грубнянського НВК (керівник – Пономарьова Альона Василівна)

ІІІ вікова категорія:

Стенічева Олега, учня Грубнянського НВК (керівник – Пономарьова Альона Василівна)

Лауреатами заочного літературного конкурсу патріотичної поезії до Дня Захисника і Захисниць України стали:

І вікова категорія:

Гангал Матвій, учень Сокирянського ліцею (керівник – Короташ Валентина Федорівна);

Матвієвич Дарина, учениця ОЗ «Гвіздівецький ліцей» (керівник – Гаврилюк Оксана Валентинівна);

Одовиченко Ольга, учениця Вітрянської гімназії - філії ОЗ «Михалківський ліцей» » (керівник – Фрицак Ніна Сергіївна)

ІІ вікова категорія:

Майстер Марія, учениця ОЗ «Шишковецький ліцей» (керівник - Майстер Оксана Іванівна);

Бірюк Ігор, учень ОЗ «Шебутинецький ліцей» (керівник – Бірюк Альона Іванівна)

Всі роботи організатори конкурсу передадуть на зберігання до Сокирянського історичного музею, кращі вірші будуть надруковані у редакції газети «Дністрові зорі».

Вітаємо переможців! Хай ваші щирі слова надихають наших захисників!

Віримо у Перемогу!