Дорогі захисники і захисниці України! Шановні земляки!

Дата: 14.10.2022 09:05

Дорогі захисники і захисниці України! Шановні земляки!

14 жовтня – особливо значиме свято для нашої країни та кожного з нас. Адже це день тих, хто оберігає наш спокій, хто виборює для нас щасливе та мирне майбутнє і, без перебільшення, завдяки кому сьогодні існує українська держава – мужніх, хоробрих, відважних захисників та захисниць України, які, часом, ціною власного життя відвойовують нашу свободу.

Мужність, честь, сила, відвага – саме такі риси притаманні всім бійцям, які невтомно працюють задля збереження територіальної цілісності України. Саме завдяки сміливості, витримці, героїзму українських військовослужбовців увесь світ побачив, що ми – нескорений народ, який до переможного кінця боротиметься за правду, відстоюватиме свою незалежність і вільно заживе на українській землі.

Від імені Сокирянської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто висловлюю слова вдячності вам, дорогі оборонці – захисники і захисниці України, за ваш ратний подвиг, патріотизм та незламність. Низько вклоняюсь загиблим Героям, які заплатили найбільшу в світі ціну за нашу свободу.

Щиро зичу вам, захисники та захисниці, сили духу, міцного здоров’я та віри у краще майбутнє нашої держави! Хай вас всюди оберігає Покров Пресвятої Богородиці! Повертайтесь живими!

З вірою у ЗСУ! З вірою у Перемогу!

З повагою міський голова Василь Козак