В адміністративному центрі громади вшанували загиблих захисників України

Дата: 14.10.2022 11:46

З нагоди Дня захисників та захисниць України, який вже традиційно відзначаємо 14 жовтня,   лягли квіти до символічної експозиції, присвяченої Героям Сокирянщини, які загинули, захищаючи рідну землю від ворога в ході війни росії проти України, Братської могили та пам’ятника загиблим у Другій світовій війні воїнам-односельцям, розташованим на території Меморіального комплексу в місті Сокиряни.

Віддати шану полеглим прийшли секретар міської ради Любов Степаненко,  заступники міського голови Іван Гангал та Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, начальник відділення поліції №1 (м. Сокиряни) Сергій Лунга, представники другого відділу Дністровського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, одного з військових формувань Національної гвардії України та представники прикордонної служби.

Навіки в пам’яті подвиг і жертва українців в боротьбі за незалежність і мирне небо!

Без права на забуття…

Слава Україні та її вірним захисникам та захисницям!