Жителя села Ломачинці Івана Семеновича Свинобоя відзначено пам'ятним знаком та почесною грамотою військової частини Збройних Сил України

Дата: 17.10.2022 17:26

За проявлений патріотизм під час російської збройної агресії проти України та зразкове виконання службових обов'язків щодо здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування ворога на території Донецької області, почесною грамотою військової частини Збройних Сил України відзначено нашого земляка, жителя села Ломачинці – Івана Семеновича Свинобоя.

Нашого відважного земляка, сержанта Івана Свинобоя неодноразово відзначено грамотами командування однієї із військових частин Збройних сил України, де мужній військовослужбовець виконує бойові завдання.

Іван Семенович Свинобій став на захист Батьківщини із перших днів війни. До початку повномасштабного вторгнення окупантів працював у сфері будівництва. Разом з дружиною Іриною виховує трьох синів, один з яких також боронить рідну землю від ворога.

Пишаємося нашим мужнім земляком-захисником!

Бажаємо Івану Семеновичу та всім українським воїнам витримки та божого благословення. Дякуємо вам, наші Герої, за захист рідної землі.

З такими відважними військовими Україна обов'язково переможе!

Слава Україні! Слава нації!