Гуманітарну допомогу, яку надало місто Аренсбург Федеративної Республіки Німеччина, доставлено на Сокирянщину
Дата: 19.10.2022 11:19
Кількість переглядів: 203
Сьогодні, 19 жовтня, автомобілі, протипожежне обладнання та засоби пожежогасіння передано для потреб Сокирянської громади. Окрім транспортних засобів європейськими партнерами надано повний комплект спорядження для пожежного автомобіля, спецодяг та інвентар для команди.
Надане містом Аренсбург обладнання буде використовуватись місцевими пожежними командами, які розташовуються в селах Гвіздівці, Романківці, Ломачинці, Селище, Грубна та Сербичани. Частину інвентарю спрямовано для потреб Державної пожежно-рятувальної частини №8 управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області.
Дякуємо європейським колегам за підтримку та надання важливого та необхідного у боротьбі з вогняною стихією обладнання.