Страшна війна забирає найкращих…..

Дата: 19.10.2022 16:27

Горе знову прийшло на сокирянську землю. Сьогодні, 19 жовтня, внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Берестове Донецької області, загинув житель міста Сокиряни Олександр Володимирович Серебрянський. Йому було лише 23….

Головний сержант Олександр Серебрянський проходив службу на посаді гранатометника 3 гірсько-штурмового відділення 2 гірсько-штурмового взводу 3 гірсько-штурмової роти однієї із військових частин Збройних Сил України.

Принциповий та відповідальний, щирий та відвертий, людина з великим серцем – таким його назавжди запам'ятають близькі, рідні, друзі та колеги.

До служби в армії Олександр Серебрянський працював у сфері культури – на посаді начальника відділу адміністративно-господарської діяльності будинку народної творчості та дозвілля Сокирянської міської ради. Попередньо проходив службу за контрактом у лавах Державної прикордонної служби України.

Молоде життя обірване війною… Невимовна втрата для рідних, близьких і всієї громади, яку ніколи і нічим не заповнити.

Висловлюємо щирі співчуття батькам військовослужбовця – Наталії Вікторівні та Володимиру Борисовичу, брату Івану, всім рідним і близьким.

Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна і світла пам'ять вірному захиснику України – Олександру Володимировичу Серебрянському! Спочивай з миром, Герою!