Шановні жителі Сокирянщини! 21 жовтня, орієнтовно о 03.00 годині вночі, зустрічаємо загиблого захисника України – Олександра Серебрянського!

Дата: 20.10.2022 20:33

21 жовтня на Сокирянщину доставлять тіло захисника України – Олександра Володимировича Серебрянського, який загинув внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Берестове Донецької області.

Зустрічатимемо Героя орієнтовно о 03.00 годині вночі при в’їзді до міста Новодністровськ. Про будь - які зміни стосовно години прибуття військового буде повідомлено додатково на сторінці Сокирянської міської ради в мережі Фейсбук. Слідкуйте за нашими повідомленнями.

«Живим коридором» Олександра Серебрянського всі бажаючі зможуть зустріти вздовж центральних автошляхів міста Новодністровськ, сіл Ломачинці, Білоусівка, Коболчин. Із собою, за можливості, мати лампадки та свічки.

В місті Сокиряни «живий коридор» формуватиметься від в'їзду в місто до території Сокирянської лікарні.

Прощання із загиблим захисником відбудеться 21 жовтня об 11.00 годині в місті Сокиряни, за адресою вул.Гоголя,10, де проживав захисник України.

Траурний мітинг відбудеться о 12.00 годині - на території Меморіального комплексу в місті Сокиряни.

Вшануймо вірного сина України! Вічна слава і шана Герою!