Спочивай з миром, Герою! Ти в нашій пам’яті навіки…

Дата: 21.10.2022 18:03

ьогодні, 21 жовтня, Сокирянщина попрощалась зі своїм вірним сином, мужнім захисником  України – Олександром Серебрянським.

Сашко загинув 19 жовтня, внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Берестове Донецької області.

До служби в армії Олександр Серебрянський працював у сфері культури – на посаді начальника відділу адміністративно-господарської діяльності будинку народної творчості та дозвілля Сокирянської міської ради. Від початку повномасштабного вторгнення росії кожну хвилину свого життя присвятив роботі на базі пункту збору гуманітарної допомоги, завантажив не одну машину гуманітарної допомоги для військових. З початку липня взяв зброю та пішов власноруч захищати Україну від агресора. Нажаль…. Нещадний ворог забрав молоде життя.

Віддати шану Герою, який поліг за незалежність та територіальну цілісність Батьківщини, прийшли родичі, бойові побратими, товариші, сотні жителів громади, а також Сокирянський міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, заступники міського голови Іван Гангал та Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко.

Як зауважив міський голова Василь Козак, таких людей як Сашко – одиниці. «Щирий, відвертий, завжди готовий допомогти, пожертвувати власними інтересами заради інших. Заради нашого спокою та мирного неба Сашко віддав найцінніше – своє життя» - зазначив міський голова.

Спочивай з миром, Герою! Ти – назавжди у наших серцях….