Двох наших земляків – Героїв російсько-української війни, Указом Президента України посмертно нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 21.10.2022 18:11

Державними нагородами відзначено - старшого солдата Михайла Яжука та солдата Максима Кравця. Ці відважні воїни загинули у липні під час виконання бойових завдань на Донеччині.

Указом Президента України Володимира Зеленського №695/2022 «за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, бездоганне служіння Українському народові, вірність військовій присязі» мужніх військовослужбовців нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно.

Максим Кравець народився і виріс в селі Ломачинці. З початком війни разом з батьком  пішов захищати рідну землю. Максим проходив службу у одній із військових частин  Національної гвардії України. Загинув молодий патріот від ворожої ракети. Йому не було й 19…

Михайло Яжук родом із села Новоолексіївка. Чоловік, якому було всього  28 років, загинув в оборонному бою внаслідок артилерійського обстрілу. Мужній воїн також проходив службу у одній із військових частин  Національної гвардії України.

Вічна пам'ять Максиму Кравцю, Михайлу Яжуку та всім захисникам і захисницям, які віддали життя за мир у нашій державі!

Ваші імена в нашій пам’яті навіки…..