Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди 78-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2022 09:15

Шановні жителі громади!

28 жовтня вся Україна відзначає річницю звільнення нашої держави від нацистських загарбників. Цьогоріч – вже 78…

У цей день ми вклоняємось воїнам-визволителям, вшановуємо пам'ять полеглих та дякуємо всім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні. Ця сторінка історії ніколи не буде стерта з пам’яті українського народу.

За перемогу над фашизмом наш народ заплатив надзвичайно високу ціну і, на жаль, сьогодні, у 21 столітті, продовжує виборювати мирне небо, але вже у боротьбі з російськими окупантами.

Сучасні захисники і захисниці України виявилися гідними слави своїх дідів та прадідів, а тому ми пишаємося героїзмом, силою духу та мужністю наших бійців і твердо віримо у нашу перемогу!

Шановні захисники Батьківщини всіх поколінь, дякуємо за вашу нескореність та відвагу! Хай знову запанує мир на українській землі, а підступний ворог більше ніколи не порушить нашу територіальну цілісність!

Вічна пам'ять полеглим воїнам-визволителям у Другій світовій війні та Героям російсько-української війни!

Безмежна дяка всім, хто продовжує ратний подвиг для Перемоги!