Сокирянська громада продовжує роботу над підготовкою житла для розміщення внутрішньо переміщених осіб

Дата: 28.10.2022 14:50

Зокрема, останні кілька днів комунальники міста працювали над розчищенням території колишнього хірургічного відділення Сокирянської лікарні, яке планується переобладнати для проживання сімей лікарів, які прибули на Сокирянщину із зони активних бойових дій та планують залишитись працювати в громаді.

Окрім того, фахівці здійснювали благоустрій земельної ділянки, де планується реалізувати проект із будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб.

Фахівці комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» працювали над видаленням аварійних дерев, які могли складати загрозу для життя і здоров'я пішоходів, транспортних засобів, пошкодити лінії електропередач, будинки, споруди.

На звернення Сокирянського міського голови Василя Козака для цих потреб залучено спецтехніку, а саме телескопічну вишку та автокран, які надала філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».

Сокирянська міська рада висловлює щиру подяку філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС», в особі керівника Василя Суботи, за співпрацю та надану техніку!

Особливі слова подяки за виконану роботу водію автокрана – Петру Кириловичу Пижівському, водію автовишки телескопічної – Сергію Івановичу Грушецькому, а також Сергію Михайловичу Бузурному – спеціалісту державного підприємства «Сокирянське лісове господарство».

Фото ілюстративне