Сокирянська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу від Humanit?re Hilfe Korbach – Німеччина

Дата: 02.11.2022 14:42

Окрім речей та засобів медичного призначення, благодійною організацією надано 39 медичних багатофункціональних ліжок та приліжкових тумбочок.

Як пояснюють фахівці медичної галузі, цей вид багатофункціональні ліжка влаштовані таким чином, щоб максимально полегшити і прискорити реабілітацію людини, яка відновлюється після травм, операцій або для важкохворих пацієнтів. Для людей, які обмежені у пересуванні і потребують догляду, таке медичне обладнання буде надзвичайно потрібним.

Отримані ліжка двох типів – механічні та з електроприводом. У механічних положення пацієнта налаштовується вручну важелями, що допомагають  регулювати ліжко плавніше і легше. Ліжка з електроприводом  регулюються з допомогою спеціального пульта самим пацієнтом, без сторонньої допомоги.

Надана гуманітарна допомога – надзвичайно важлива та потрібна для КНП «Сокирянська лікарня», яка є опорним лікувальним закладом, що надає вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу. Обладнання значно полегшить процес реабілітації самих хворих та спростить роботу медичних працівників.

Висловлюємо щиру вдячність Humanitäre Hilfe Korbach за надану гуманітарну допомогу.

Дякуємо всім, хто забезпечив  логістику та сприяв у доставці вантажу до Сокирянської міської територіальної громади.

Ми високо цінуємо вашу підтримку та бажання  допомогти.