102-х річний житель Чернігівщини завітав до ЦНАП (Центру Дії) Сокирянської міської ради, аби виготовити паспорт громадянина України для виїзду за кордон

Дата: 07.11.2022 11:22

Як це – не забувати мріяти і бути відповідальним громадянином своєї країни точно знає 102-х річний Петро Кирилович - мешканець Чернігівщини, який, у зв’язку із воєнними діями, змінив місце проживання та оселився неподалік Сокирянщини. Днями чоловік звернувся до паспортного сектору управління – Центр надання адміністративних послуг (Центр Дії) Сокирянської міської ради, аби оформити документ для виїзду за кордон. Петро Кирилович твердо вірить у перемогу українців та планує вільні переїзди із однієї країни в іншу.

Тож фахівці паспортного сектору миттєво  відгукнулись на бажання поважного українця та швидко забезпечили опрацювання всієї необхідної інформації для оформлення паспорта.

Нагадаємо, що у Центрі надання адміністративних послуг створено всі необхідні та комфортні умови для перебування мешканців громади та гостей міста в управлінні. Зокрема, наявні навігаційні вказівники, тактильні та візуальні елементи доступності, ігровий простір для відвідувачів з дітьми, пристосування для людей з інвалідністю, функціонує також і кавовий апарат. Окрім того, громадяни, які виявили бажання скористатися послугами паспортного сектору управління, можуть на місці оплатити оформлення документів, адже в ЦНАП працює термінал банку. Встановили програмно-технічний комплекс самообслуговування громадян задля зручності та економії часу всіх учасників процесу та оптимізації процедури надання послуг.

Варто зазначити, як повідомлялося раніше - з 1 листопада 2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України, відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

Відтак, вартість оформлення документів з безконтактним електронним носієм становить:

Оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки (термін виготовлення до 20 робочих днів) – 450  грн.;

Оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки (термін виготовлення до 10 робочих днів) – 820 грн.;

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (термін виготовлення до 20 робочих днів) – 856 грн.;

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (термін виготовлення до 7 робочих днів) – 1496 грн.

Фахівці зауважують, що у зв’язку з воєнним станом термін надання адміністративної послуги може бути дещо не дотримано.

Також, спеціалісти звертають увагу, що громадяни, які здійснили оплату адмінпослуг та подали заяви для оформлення документів до 1 листопада 2022 року, отримають документи за старою ціною. Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 1 листопада 2022 року, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

Графік роботи паспортного сектору управління – ЦНАП (Центр Дії):

Понеділок – П’ятниця: з 09:00 до 16:00;

Субота: з 09:00 до 14:00.

Прийом суб’єктів звернень проводиться без перерви на обід.

Телефон для довідок: 098-885-80-22