Ще одна непоправна втрата… У війні з окупантами загинув наш земляк Микола Скутельник

Дата: 08.11.2022 11:53

Під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області, загинув уродженець села Коболчин - Микола Іванович Скутельник. Військовослужбовець був старшим стрільцем однієї із військових частин Збройних сил України.

Микола Скутельник разом із дружиною проживав у місті Дніпро. Там чоловік працював ремонтником спецтехніки в одному із великих підприємств. Свого часу брав участь в антитерористичній операції на Сході України.

Завжди відповідальний та працелюбний – таким Миколу Скутельника запам’ятали односельчани.

Останній спочинок Герой знайде в місті Дніпро, звідки родом його дружина.

Це непоправна втрата для Сокирянської громади та всієї України. Адже наш земляк, Герой Микола Скутельник віддав найцінніше – життя… віддав за правду та майбутнє Батьківщини, за мирне небо над її дітьми.

Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття всім рідним, близьким, друзям, побратимам  військовослужбовця!

Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі!

Вічна пам'ять і шана Герою!