Найяскравішою «Буковинською зіронькою» на однойменному фестивалі стала учениця Сокирянського ліцею Олександра Цибулька

Дата: 14.11.2022 10:18

Днями у Чернівецькому обласному центрі «Юність Буковини» відбувся фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька – 2022», участь у якому взяли 18 абсолютних переможців відбіркових турів, які проводились у територіальних громадах області. Серед учасників – і Сокирянська громада, яку цьогоріч гідно представила  учениця Сокирянського ліцею Олександра Цибулька.

Дівчина здобула перемогу, посівши І місце у всіх трьох творчих номінаціях:  «Вокал», «Художнє читання», «Хореографія». Оцінювало юних буковинських зірочок поважне журі на чолі з Василем Ілащуком -  народним артистом України.

Керівники Олександри – Валентина Короташ, Вікторія Шеремета, Олена Цибулька.

Серед отриманих нагород - подарунковий сертифікат на вишиванку від Лесі Воронюк – засновниці Всесвітнього дня вишиванки та сертифікат на безкоштовний запис вокалу в студії звукозапису "GIGANT".

Тож вітаємо Олександру Цибульку, наставників дівчини та батьків із вагомим досягненням!  Щиро зичимо мирного неба під яким обов’язково здійсниться все задумане! Успіхів та нових перемог!

.