Юні екологи Сокирянської громади – серед переможців та призерів обласного учнівського екологічного конгресу «Живи, Земле»

Дата: 14.11.2022 11:29

Днями на базі Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся дистанційний обласний учнівський екологічний конгрес «Живи, Земле».

Свої науково-дослідницькі роботи у різних номінаціях представили і учні кількох закладів загальної середньої освіти Сокирянської громади: Анастасія Гафінчук (ОЗ «Білоусівський ліцей»), Юлія Бірюк (ОЗ «Шебутинецький ліцей»); Максим Жук (ОЗ «Михалківський ліцей»), Дар’я Мадей (Сокирянський ліцей) та Дмитро Ткачук  (ОЗ «Василівський ліцей»).

За підсумками журі, у номінації «Загальні екологічні проблеми» І місце посіла Анастасія Гафінчук – учениця ОЗ «Білоусівський ліцей». Керівник Анастасії – Марія Дорофей.

Третю сходинку у цій ж номінації зайняла Юлія Бірюк – учениця ОЗ «Шебутинецький ліцей». Наставники дівчинки – Надія Полонка та Олександр Бірюк.

У номінації «Охорона тваринного світу» першим став Максим Жук – учень ОЗ «Михалківський ліцей». Керівник Максима – Людмила Жук.

Почесне друге місце у номінації «Природоохоронні території» - в учня ОЗ «Василівський ліцей» Дмитра Ткачука. Керівники – Валентина Шибінська та Інна Кримняк.

Щиро вітаємо переможців та призерів екологічного конгресу та їх керівників! Бажаємо нових звершень, цікавих ідей та продуктивних досліджень!