Територія центральної бібліотеки Сокирянської міської ради набула нового вигляду

Дата: 18.11.2022 14:27

Над оновленням місцевості справно потрудився колектив закладу на чолі із директором Оксаною Георгіян. Днями тут висаджено нові декоративні насадження, які замінили  видалені аварійні дерева, які створювали небезпеку для установи та жителів міста.

Посприяли озелененню бібліотечної території  начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Гончар, директор державного підприємства «Сокирянське лісове господарство» Олександр Чебан, Романковецькове лісництво під керівництвом Миколи Дущака та приватні підприємці садового центру GREENS сім`я Віталія та Тетяни Ткачуків.

Як зазначають бібліотекарі, озеленення завжди мало і має велике естетичне та екологічне значення та надає особливу, неповторну красу не тільки території бібліотеки, але і адміністративному центру громади.

Тож всіх поціновувачів книги запрошують до затишного та комфортного закладу.