Розпочато благодійну акцію "Святий Миколай - до кожної дитини!"

Дата: 21.11.2022 10:19

Шановні жителі Сокирянської громади!

19 грудня ми відзначатимемо День святого Миколая – найбажаніший день у році для дітлахів, а особливо тих діточок, чиї серця позбавлені батьківської любові та родинного тепла, а також тих, які потрапили у складні життєві ситуації.

Тож у службі у справах дітей Сокирянської міської ради вже стало доброю традицією проведення благодійних акцій з метою соціальної допомоги та підтримки юних жителів громади, які, через різні ситуації, опинилися в складних життєвих обставинах.

«Святий Миколай – до кожної дитини!» - під таким гаслом запрошуємо небайдужих мешканців Сокирянщини долучитись до благодійної акції по наданню допомоги дітям незахищеної категорії.

Збір подарунків (продукти харчування, солодкі смаколики, іграшки тощо) проходить з 21 листопада по 12 грудня (включно).

Усі бажаючі допомогти можуть звертатися до служби у справах дітей міської ради, що за адресою: м. Сокиряни, вул. Шевченка, 3, телефон - 22773.

Зробимо добру справу разом! Подаруємо промінчик щастя та маленьке диво! І нехай Миколай прийде до кожної дитини!