Трудівники сільськогосподарського комплексу Сокирянської громади тримають свій фронт та активно підтримують захисників України

Дата: 21.11.2022 14:25

21 листопада 2022 року – 271-й день як Україна протистоїть повномасштабному вторгненню росії.

Сьогодні кожен працює на своєму фронті! Активно підтримує українську армію і Сокирянська громада! Не залишається осторонь і галузь сільського господарства.

Так, днями, на адресу одного з найбільших сільгоспвиробників громади ТОВ «Буковинський Сад» надійшла Подяка від однієї з військових частин Збройних сил України. Товариству дякують за надану благодійну допомогу в ремонті та відновленні техніки захисників, які боронять рідну землю від ворога. Таку ж  Подяку отримало і ТОВ «АГРО-ФРУКТ», яке також активно підтримує оборонців Батьківщини.

Тож дякуємо нашим захисникам за те, що в спеку і в холод дають гідну відсіч ворогу та тримають небо над нами!

Висловлюємо вдячність тим, хто всіляко підтримує військових і відгукується на їхні потреби!

Сильні разом!