У закладах освіти громади відбулись тематичні заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 17:56

Українці – гордий і нескорений народ. Це підтверджено тисячоліттями. Адже наша нація завжди давала гідну відсіч тим, хто намагався нав’язати нам шлях розвитку, який суперечить нашим принципам. Як свідчення цьому – наша історія і сьогодення.

21 листопада ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Тож з нагоди Дня Гідності та Свободи у закладах освіти громади відбулись тематичні заходи. Це і онлайн-презентації та виставки, патріотичні флешмоби, конкурси творів тощо.

Вшанували у цей день відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя у повномасштабній війні росії проти України….

Бережімо пам'ять про подвиг наших героїв, які загинули під час кривавих подій на Майдані, тих воїнів, які не повернулися з передової під час антитерористичної операції на Сході країни та тих, які полягли від рук російських окупантів у 2022 році…

Шануймо їх незламну силу волі, мужність та відвагу!

Герої не вмирають!