Подяки для захисників - представників сфери місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2022 16:51

Сьогодні, 06 грудня, у Сокирянській міській раді відбулись заходи з нагоди Дня Збройних сил України – свята наших сьогоднішніх оборонців- Героїв.

Цей день – один із найважливіших у цьому році, адже ЗСУ у цей складний час є нашою опорою.

Наразі серед представників сфери місцевого самоврядування є багато працівників, які захищають рідну землю зі зброєю в руках. Є серед них  і працівники та депутати Сокирянської міської ради.

Тож з нагоди Дня Збройних сил України відзначено Почесними грамотами Сокирянської міської ради Віталія Бушовського, Івана Варчука, Сергія Смеричинського, Івана Смука.

Не втомлюємось дякувати нашим захисникам і захисницям, які у спеку та холод боронять наші рубежі!

Віримо у ЗСУ! Віримо у Перемогу!