У старостинських округах громади вшанували пам'ять полеглих Героїв російсько-української війни

Дата: 06.12.2022 16:53

Герої не вмирають, вони живуть у серцях вічно…

Це істина, яку сьогодні знає кожен українець. Адже суверенітет дається нам надзвичайно високою ціною… ціною життів захисників та захисниць, вірних синів і доньок своєї землі.

З нагоди Дня Збройних сил України старости спільно із працівниками округів громади та учнівськими і педагогічними колективами відвідали місця вічного спочинку полеглих Героїв Батьківщини – вихідців із Сокирянщини.

06 грудня – це ще один привід  віддати данину пам’яті  тим, хто загинув за правду та майбутнє України.

Низько вклоняємось загиблим Героям, які заплатили найбільшу в світі ціну за нашу свободу.