Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 09:14

Шановні жителі громади, депутати та працівники міської ради, члени виконавчого комітету, працівники старостинських округів!

З нагоди Дня місцевого самоврядування хочу щиро подякувати вам всім за спільну діяльність, спрямовану на благо нашої Сокирянської громади та всієї України.

Ми живемо в умовах воєнного стану, тож і пріоритети наразі інакші. Але разом ми відповідальні за те, якою буде Сокирянщина та і вся Україна завтра.

Дякую за сумлінну працю, дорогі колеги! Щиро зичу всім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному жителю Сокирянщини міцного здоров’я та мирного неба, добробуту, щастя та всіх гараздів! Нам під силу подолати будь-які труднощі! Тож хай віра у щасливе майбутнє надасть кожному сили та натхнення до нових звершень та перемог!

Сильні разом!