Шановні жителі громади!

Дата: 07.12.2022 09:23

Україна продовжує давати відсіч російським окупантам. Сьогодні один  з видів фронту – енергетичний.

Як інформує НЕК Укренерго, в енергосистемі зберігається дефіцит електроенергії. Усім обленерго країни доведені ліміти добового споживання електроенергії.

Своєю чергою, АТ «Чернівціобленерго» повідомляє, що Чернівецька область, як вся країна, живе і працює за графіками погодинних відключень, і енергетики намагаються їх дотримуватися. Проте, у разі збільшення споживання за межами дозволених для області лімітів, запроваджуються аварійні відключення. Через це можливі відхилення від зазначених у графіках годин включення/відключення.

Відтак, реагуючи на численні звернення жителів громади інформуємо, що Сокирянська міська рада ніяким чином не може вплинути розподіл електроенергії між домогосподарствами краю. Фахівці першочергово заживлюють та підтримують енергопостачання об’єктів критичної інфраструктури громади.

Тож шановні мешканці Сокирянщини, закликаємо з розумінням поставитись до тимчасових незручностей! Хай нас не зламає відсутність світла, адже нас захищають найкращі!

Тримаймо гідно кожен свій фронт та підтримуймо наших воїнів, у них зараз – найважча робота!

Допомагаймо енергетикам: раціонально використовуймо електроенергію, аби полегшити балансування енергосистеми і дати спеціалістам час на її відновлення внаслідок пошкоджень.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!