Дата: 09.12.2022 11:15

В основних пунктах прийому громадян Вітрянського старостинського округу встановлено газове опалення. Зокрема, в приміщенні адміністративного будинку, місцевій бібліотеці та фельдшерсько-акушерському пункті.

До цього часу обігрівались працівники та відвідувачі за допомогою опалювальних пристроїв.

На звернення старости Михайла Зелінського, міський голова Василь Козак доручив профільним відділам та службам здійснити всі необхідні роботи щодо встановлення системи газопостачання. Відтак, у короткі терміни заплановану справу було виконано.

Кошти у сумі майже 145 тис. грн. виділили із місцевої скарбниці. Працювали над встановленням необхідного обладнання працівники Сокирянського відділення АТ «ЧернівціГаз».

«Комфорт громадян – передусім, - наголошує міський голова Василь Козак, - тим більш, враховуючи той факт, що опалення було влаштовано в приміщенні ФАПу, де отримують медичну допомогу місцеві жителі».

Тож, наразі, мешканці старостинського округу мають можливість одержувати  послуги серед зими в нових умовах.