У запеклих боях на Луганщині загинув наш земляк, житель села Гвіздівці, Андрій Михайлович Савчук

Дата: 10.12.2022 12:56

У боях в районі населеного пункту Площанка Луганської області, під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії росії проти України, 05 грудня 2022 року вірний син України Андрій Михайлович Савчук загинув. Мужньому захиснику було 48 років.

Інспектор прикордонної служби 3 категорії – номер обслуги першої прикордонної застави першого відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Чернівці», сержант Андрій Савчук став на захист Батьківщини з перших днів повномасштабного вторгнення ворога. Він був опорою для дружини та сина, прикладом для братів та сестри, підтримкою для військових побратимів.

Працелюбний, відповідальний, завжди готовий прийти на допомогу – таким його знали й назавжди запам'ятали близькі, рідні та друзі.

Андрій Михайлович – патріот та приклад справжнього Героя. У запеклих боях за Україну він віддав найдорожче – своє життя, аби ми мали можливість жити під мирним небом.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль непоправної втрати.

Висловлюємо щирі співчуття дружині – Людмилі Сергіївні, сину – Давиду, сестрі – Людмилі Михайлівні та її сім’ї, братам Героя – Олексію Михайловичу та Юрію Михайловичу, та їхнім сім’ям, а також всім близьким та рідним!

Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам'ять та слава Герою!