Дата: 22.12.2022 12:49

«Свята підходять до порогу, таємно віримо в чудеса. Хай наша віра в Перемогу летить до Бога в небеса!» - під таким гаслом цьогоріч відбувся І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція» у Сокирянській громаді, проведення якої вже стало доброю традицією серед учнів закладів освіти області.

Виставка є частиною природоохоронної акції «Збережи ялинку!», ініційованої юннатами та дорослими екологами краю. Захід проводиться з метою пропаганди серед молоді дбайливого ставлення до природи і збереження природних ресурсів.

Цього року для участі у конкурсі було представлено 124 творчі роботи, виконані школярами та вихованцями Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради.

Учасниками дбайливо створено стилізовані ялинки, новорічні букети та віночки, сюжетні композиції та флористичні картини, новорічні подарунки та українські сувеніри.

64 роботи переможців місцевого етапу конкурсу направлено до Чернівецького обласного краєзнавчого музею, частиною композицій оформлено виставку у приміщенні Сокирянської міської ради, яка додає позитивної енергії від краси, створеної дитячими руками в час передноворічних, цьогоріч особливих, свят.