Сокирянщина провела в останню дорогу земляка, Героя - Миколу Зубаля

Дата: 24.12.2022 19:50

Сьогодні, 24 грудня, Сокирянська громада попрощалася зі своїм земляком, вірним сином України Миколою Васильовичем Зубалем.

Воїн поклав своє життя на Донеччині – в Бахмутському районі.

Микола Зубаль був вірний військовій присязі, відчайдушно протистояв ворогові, чітко виконував поставлені бойові завдання та до   останнього подиху вірив у перемогу.

Коридором шани зустріли земляки кортеж із тілом полеглого захисника.

Попрощатись із бійцем прийшли рідні, близькі, друзі, товариші, бойові побратими, заступник міського голови Оксана Бабій, староста Корманського старостинського округу Олеся Базелюк, небайдужі громадяни.

«У цей важкий час, коли Україна бореться за свою незалежність, за можливість самовизначення, за право самостійно обирати як жити, завдяки таким Героям як Микола Зубаль знаємо точно - Батьківщина відродиться та заживе по-новому. Адже нову історію творять відважні та мужні, впевнені та сильні, справедливі та гуманні захисники та захисниці…» - зазначила заступник міського голови Оксана Бабій.

Надійний чоловік, турботливий батько, хороший брат та товариш, невтомний трудівник та вправний господар – таким Микола Зубаль навіки залишиться у пам’яті найрідніших та близьких.

Поховали військовослужбовця на кладовищі села Кормань, де чоловік проживав разом із сім’єю.

Найкращі йдуть захищати Батьківщину, тримають мирне небо над нами!

Вічна пам'ять і слава нашому Захиснику!