Почесне звання «Заслужений енергетик України» присвоєно Івану Рибаку

Дата: 26.12.2022 12:07

Відповідно до Указу Президента України №871/2022, за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійного обов'язку,  почесного звання «Заслужений енергетик України» удостоєний начальник Кельмецького району електричних мереж акціонерного товариства «Чернівціобленерго» - Іван Миколайович Рибак.

Іван Миколайович працює у сфері енергетики вже понад 32 роки. Він розпочав свою трудову діяльність на посаді електромонтера з експлуатації розподільчих мереж у Кельменецькому РЕМі, пізніше очолив Сокирянський район електричних мереж. Пропрацювавши певний час у галузі енергетики Сокирянщини – повернувся на рідну Кельменеччину, де, наразі, продовжує виконувати свої трудові обов’язки.

Колеги характеризують Івана Рибака як вмілого керівника та організатора, фахівця своєї справи.

Тож щиро вітаємо Івана Миколайовича із заслуженою нагородою та дякуємо за сумлінну роботу у цей важкий час!

Щиро зичимо подальших професійних успіхів та зростання на благо України!