Задля забезпечення електроенергією Центру надання адміністративних послуг (Центру Дії) під час можливих викликів блекауту, придбано дизельний генератор

Дата: 27.12.2022 12:25

Сокирянська міська рада продовжує працювати над організацією належного функціонування об’єктів важливої інфраструктури громади за умов повного припинення енергопостачання.

Так,  задля забезпечення електроенергією Центру надання адміністративних послуг (Центру Дії) під час можливих викликів блекауту, придбано дизельний генератор потужністю 10 кВт. Закупили установку за кошти місцевого бюджету. Її вартість – 190 тис. грн.

Завдяки місткому паливному баку, робочий цикл генератора на максимальних навантаженнях може досягати близько 20 годин. Обладнання має стабілізатор напруги, який забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів, техніки, комп’ютерів, при малих та великих навантаженнях, протягом усього строку експлуатації генератора.

Устаткування вже доставлено до місця призначення. Тож жителі громади та внутрішньо переміщені особи матимуть змогу отримувати адміністративні послуги вчасно та якісно,  навіть за умови тривалої відсутності енергопостачання.