О Г О Л О Ш Е Н Н Я ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУРИ БОГАЧ ВІКТОРІЇ СЕРГІЇВНИ НА ПОСАДУ СТАРОСТИ ГВІЗДОВЕЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ У ФОРМІ ОПИТУВАННЯ ГРОМАДЯН

Дата: 30.12.2022 15:07

Сокирянська міська рада запрошує жителів Гвіздовецького старостинського округу взяти участь у громадському обговоренні шляхом опитування кандидатури БОГАЧ Вікторії Сергіївни на посаду старости Гвіздовецького старостинського округу Сокирянської міської ради, яке відбудеться в період з 02 січня 2023 року по 09 січня 2023 року включно за адресою: вулиця Шевченка, 9, адмінприміщення Гвіздовецького старостинського округу.

До громадського обговорення у формі опитування громадян запрошуються жителі Гвіздовецького старостинського округу, які мають право голосу на виборах і зареєстровані на території  старостинського округу.

Для проведення опитування особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України).

Додаткову інформацію про проведення громадського обговорення можна отримати за телефоном: 0(3739)2-01-11.