Відбулось офіційне представлення голови Дністровської районної державної адміністрації

Дата: 04.01.2023 15:19

Сьогодні, 04 січня, відбулось офіційне представлення голови Дністровської районної державної адміністрації  Віталія Якубенка, призначеного на цю посаду розпорядженням Президента України від 30 грудня  №337/2022-рп.

Представити району нового очільника прибув начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк.

У заході, який відбувся у стінах районної державної адміністрації, взяли участь і керівники органів місцевого самоврядування Дністровського району.

Віталій Якубенко родом із села Перківці, що на Кельменеччині. Має повну вищу освіту, закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю – «Фінанси і кредит» та вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК» за спеціальністю – «Правознавство».

До повномасштабної війни Віталій Якубенко працював у Києві в фінансовій сфері. Згодом з сім'єю повернувся до Кельменців.

Тож вітаємо Віталія Вікторовича з призначенням та бажаємо успіхів, плідної роботи, мудрості і відповідальності у прийнятті рішень та поставлених завдань на користь району.