Відбулось позачергове засідання виконкому міськради

Дата: 10.01.2023 15:10

Сьогодні, 10 січня, під головуванням міського голови Василя Козака, за участю секретаря міської ради Любові Степаненко, заступника міського голови Оксани Бабій, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко, старостів округів громади, керівників профільних структурних підрозділів міської ради  відбулось позачергове засідання виконкому.

В ході роботи, зокрема, затверджено акти з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Сокирянської міської територіальної громади, попередньо розглянуті профільною комісією міської ради.

Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року №284.

Також, члени виконкому затвердили обсяг компенсації витрат власників жилих приміщень, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб та ухвалили рішення стосовно питань, які попередньо були опрацьовані на засіданні опікунської ради.