Відзнаки для колективу Центральної бібліотеки міста Сокиряни

Дата: 11.01.2023 12:30

Як повідомлялося раніше, Центральна бібліотека централізованої бібліотечної системи з філіями Сокирянської міської ради посіла почесне друге місце у підсумковому етапі конкурсу краєзнавчих мініпроєктів під назвою «Краєзнавча бібліотечна пропозиція – громаді», ініційований Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою імені Михайла Івасюка спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Українська бібліотечна асоціація».

Для участі  ерудовані та працьовиті бібліотекарі міста Сокиряни представили оригінальний проєкт - радіорубрику «З вами бібліотека!» на хвилях телерадіоорганізації «Сокиряни».

Сьогодні, 11 січня, директор Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка Наталія Філяк вручила диплом та пам’ятний подарунок призерам конкурсу - директору Центральної бібліотеки міста Сокиряни Оксані Георгіян та колективу закладу, подякувавши бібліотекарям за роботу.

Тож зичимо колективу Центральної бібліотеки адміністративного центру громади нових успіхів та безперервного професійного зростання!