9 школярів Сокирянської громади здобули І місця у ІІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови

Дата: 11.01.2023 16:25

Нещодавно оголошено результати ІІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, який відбувся у дистанційній формі.

Щорічний Всеукраїнський відкритий марафон з української мови – це наймасштабніший в Україні конкурс з рідної мови, метою якого є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення солов’їної.

Організаторами ІІІ Всеукраїнського відкритого марафону є ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та освітня компанія HUMAN.

Робочу групу зі створення тестових завдань для Марафону очолив Олександр Авраменко.

Участь в інтелектуальних  змаганнях взяли понад 34 тисячі конкурсантів – учнів 3-11 класів, серед яких - 109 школярів із закладів загальної середньої освіти Сокирянської територіальної громади. 9-ом учням вдалось правильно виконати завдання всіх чотирьох тематичних етапів: «Культура слова (лексикологія, фразеологія)», «Граматика (синтаксис, морфологія, словотворення)», «Правопис (орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія)» та «Робота з текстом».

За результатами ІІІ Всеукраїнського марафону з української мови Дипломами І ступеня нагороджено:

- Глушко Анну , ученицю 3 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 м.Сокиряни, учитель Боднар Надія Євгенівна;

- Рудька Миколу, учня 3 класу ОЗ «Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича», учитель Рудько Аліна Михайлівна;

- Яковенко Лідію, ученицю 3 класу ОЗ «Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича», учитель Цуркан Людмила Миколаївна;

- Урсула Нікіту, учня 3 класу ОЗ «Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича», учитель Цуркан Людмила Миколаївна;

- Бузурну Злату, ученицю 3 класу ОЗ «Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича», учитель Цуркан Людмила Миколаївна;

- Горбана Арсена, учня 3 класу ОЗ «Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича», учитель Тарабузан Наталія Іванівна;

- Романчука Тимура, учня 4 класу ОЗ «Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича», учитель Банар Зінаїда Іванівна;

- Пастушка Максима, учня 5 класу ОЗ «Романковецький ліцей імені К.Ф. Поповича», учитель Кельман Галина Григорівна;

- Пономарьову Дар’ю, ученицю 5 класу Грубнянського НВК, учитель Пономарьова Альона Василівна.

Ще 16 школярів громади здобули ІІ та ІІІ місця.

Тож вітаємо переможців та призерів  інтелектуальних змагань та зичимо невичерпної енергії до здобуття нових знань!

Бажаємо нових успіхів!