Грубнянський навчально-виховний компекс долучається до всібічної підтримки української армії

Дата: 13.01.2023 12:11

Бути освіченим, милосердним, небайдужим та справжнім патріотом своєї землі – це ті основні прагнення, які панують у Грубнянському навчально-виховному комплексі. Окрім організації навчального процесу там займаються і волонтерською діяльністю, спрямованою на підтримку тих, кому турбота та допомога сьогодні потрібна найбільше – нашим захисникам.

До роботи долучаються учнівський та педагогічний колективи,  а також небайдужі жителі села.

Серед благих справ – виготовлення окопних свічок, плетіння маскувальних сіток, приготування запашної випічки та різноманітних страв для армійців, яким у цей час так не вистачає домашнього затишку. Окрім того, підтримують і коштами на придбання дизпалива для забезпечення світла, інтернету та зв’язку у бліндажах.

Все потрібне для роботи дружно організовують всім селом. Долучаються і місцеві підприємці, відгукуються і випускники навчального закладу. До прикладу, 30 кг парафіну, для виготовлення саморобних джерел світла і тепла, надав Євген Скрипник, який наразі працює лікарем у Києві.

Завдяки небайдужості земляків вдалось вже зробити чимало!

Частину виготовлених окопних свічок освітяни вже направили до захисників на Харківщину. Наразі ж, готують все необхідне до відправлення для потреб бійців на Бахмутському напрямку, де у цей час, чи не «найгарячіша точка» лінії фронту. Доставляють всі зібрані речі та провізію місцеві волонтери - Костянтин  Ярмійчук та Роман Коваль.

У цей важкий час важливо ні на хвилину не забувати завдяки кому маємо нові світанки на рідній землі та хто тримає небо над нами!

Сила - в єдності! І українці доводять це щодня!

Віримо у наших захисників!