На випадок блекауту у Центрі надання адміністративних послуг (Центрі Дії) Сокирянської міської ради облаштували «Пункт Незламності»

Дата: 13.01.2023 12:29

Тут, в умовах тривалого відключення електропостачання, громадяни зможуть випити гарячого чаю, зарядити гаджети, скористатися інтернетом, зігрітися та отримати теплу посмішку і добре слово від працівників управління.

Це вже п'ятий «Пункт Незламності» в адміністративному центрі громади. Нагадаємо,  такі пункти також  облаштовано на базі відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування міської ради, що за адресою: вул. Я. Мудрого, 21, 8 Державної пожежно-рятувальної частини 5 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Чернівецькій області: вул. Сагайдачного, 9А та державної установи «Сокирянська виправна колонія (№67)»: пров.Покровський, 8.