Іноземні благодійники надали більше двох тонн парафіну для виготовлення окопних свічок

Дата: 16.01.2023 16:39

Окопна свічка сьогодні стала надзвичайно затребуваною річчю серед наших захисників. Адже вона може зігріти у невеличкому бліндажі чи окопі, а також на ній можна підігріти їжу чи закип’ятити воду.

Жителі краю наразі стали справжніми профі у виготовленні таких саморобних джерел тепла та світла, одним із ключових елементів яких є парафін, або ж віск. Тож попит на них – величезний.

Відтак, днями, небайдужі мешканці села Романківці - Іван Шамбра та Василь Василінко, доставили у різні куточки області (і не тільки) більше двох тонн парафіну, який надали благодійники із Італії.

По 250 кг продукту направили до Романковецького ліцею та села Кулішівка, 1 тонну спрямували до міста Новодністровськ та 50 кг до села Вашківці.

Частину підтримки благодійників доставили і до волонтерського штабу захисту України м. Чернівці.  Близько однієї тонни парафіну поїхало до Києва та Вінниці.

Тож тепер окопних свічок стане ще більше! Головне – не зупинятися! Кілька сотень саморобних джерел світла і тепла, виготовлених з використанням наданої суміші, вже надійно служать нашим бійцям на передовій.