У КНП "Сокирянська лікарня" буде реалізовано проєкт "Серце для життя, а не для хвороб"

Дата: 16.01.2023 16:59

Обстежити серцево-судинну систему, вчасно розпочати лікування серцево-судинних паталогій, спостерігати динаміку лікування – всі ці медичні послуги  найближчим часом жителі Сокирянської громади, в тому числі і внутрішньо переміщені особи, ветерани війни, які проживають на Сокирянщині та в сусідніх громадах, зможуть отримати на базі комунального некомерційного підприємства міської ради «Сокирянська лікарня».

Завдяки громадській організації «Пошук інновацій» (керівник Інна Яцишена) в медустанові розпочинається реалізація проекту «Серце для життя, а не для хвороб».

Програма стала можливою за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Відтак, проектом передбачено закупівлю модернізованого обладнання. Зокрема, холтерів ЕКГ та 12-ти канального електрокардіографа з пам’яттю на 1000 досліджень, а також необхідних витратних  матеріалів.

Дякуємо благодійникам за підтримку у цей складний час та висловлюємо слова вдячності Громадській організації «Пошук інновацій» за турботу про жителів громади, завдяки якій вже вдалось зробити чимало!