Ломачинецька гімназія працює для перемоги

Дата: 18.01.2023 12:46

Не залишатися осторонь та всіма шляхами наближати нашу перемогу – такий девіз жителів Ломачинецького старостинського округу, де щодня кипить робота, спрямована на підтримку наших захисників.

Зокрема, справжній волонтерський центр організували у Ломачинецькій гімназії. Тут колектив закладу освіти спільно із небайдужими мешканцями населеного пункту плетуть сітки, виготовляють окопні свічки, збирають все необхідне, що потрібно нашим хлопцям у цей час на передовій, зокрема, і односельцям ломачинчан.

Відтак, за підтримки добрих людей, вдалось вже виготовити і передати для земляків, які обороняють Україну, і буржуйки, продовжується збір коштів на придбання камуфляжних маскувальних халатів для захисників.

Нині невтомні жителі села Ломачинці спільно з колективом закладу освіти працюють над збором необхідних військовим речей, які вже наступного тижня будуть доставлені місцевими волонтерами до зони бойових дій, де тримають оборону і жителі Сокирянщини.

Як зазначають освітяни, потреба у матеріалах є завжди, адже зупинятися не можна, потрібно працювати для перемоги! Завдяки небайдужим громадянам вдалось вже зробити чимало!

Дякуємо за вашу роботу! Дякуємо кожному, хто не стоїть осторонь!