Який термін зберігання документів у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) або у центрах "Паспортний сервіс" Державного підприємства «Документ»?

Дата: 18.01.2023 15:30

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон - 1 місяць.

ID-картка - 3 місяці.

Після закінчення зазначених термінів оформлені документи передаються до терпідрозділів та відділень ДМС для подальшого зберігання.

Такі ж терміни зберігання документів діють і в центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» — відокремлених підрозділах на території Європи.

Проте, варто звернути увагу: термін зберігання готових ID-карток та паспортів для виїзду за кордон (при одночасному оформленні) у центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» — відокремлених підрозділах на території Європи становить 3 місяці з моменту їх надходження. Після закінчення цього терміну паспортні документи разом із заявою-анкетою та долученими до неї документами повертаються для зберігання до відповідного територіального підрозділу ДМС на території України.

Про це інформує Державна міграційна служба України.

Нагадаємо, графік роботи відділу з питань надання паспортних послуг та послуг сервісного центру МВС управління - Центру надання адміністративних послуг (Центру Дії) Сокирянської міської ради:

Понеділок – П’ятниця: з 09:00 до 16:00;

Субота: з 09:00 до 14:00.

Прийом суб’єктів звернень проводиться без перерви на обід.

Телефон для довідок: 098-885-80-22