У Сербичанській гімназії не стихає робота, спрямована на підтримку українських воїнів

Дата: 18.01.2023 17:24

Не стихає робота, спрямована на підтримку українських воїнів, і у Сербичанському старостинському окрузі. Свою волонтерську діяльність продовжують і учнівський, батьківський, педагогічний колективи Сербичанської гімназії, і працівники старостату та сфери культури, а також небайдужі жителі села.

Днями, для організації роботи з виготовлення необхідних речей для захисників, спільними зусиллями вдалось зібрати більше 7 тис. грн., за які придбали 15 кг парафіну для виготовлення окопних свічок, 200 м основи для маскувальних сіток та пів сотні пластикових відер для пакування страв для армійців. Для саморобних джерел світла та тепла частину одного із ключових елементів –віск, надав місцевий пасічник.

Окрім того, учні та батьки Сербичанської гімназії зібрали необхідні продукти для сухого печива, яке дбайливі господині села випікають вдома. Також колективи закладу освіти організовують та беруть участь у благодійних ярмарках та акціях, кошти від яких спрямовують на потреби Збройних сил України.

Перемога близько!

Тримаймо стрій!