До уваги громадян!

Дата: 19.01.2023 13:21

З метою недопущення дестабілізації ситуації в населених пунктах територіальних громад, в тому числі у межах контрольованих прикордонних районів та прибережних зон держави, налагодження тісної взаємодії місцевих мешканців з поліцією та в разі появи у населеному пункті підозрілих осіб (незнайомців) потрібно НЕГАЙНО:

- повідомляти на спецлінію «102», або до відділення поліції №1 (м. Сокиряни) Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області за номером: 037-39-2-11-84; 096-83-39-307;

- інформувати поліцейських офіцерів громади, які обслуговують населені пункти громади:

Пилипчук Костянтин Вікторович – 067-4398-880

Томнюк Олег Миколайович – 097-68-51-615

Матковський Сергій Іванович – 098-97-20-946

Лях Сергій Валентинович – 096-30-97-675

Водночас, якщо ви стали свідком або очевидцем вчиненого правопорушення, пов’язаного із посяганням на територіальну цілісність і недоторканість України або вчиненням підозрілими особами інших дій, спрямованих на дестабілізацію ситуації у населених пунктах, у тому числі у прибережних та прикордонних зонах, за можливості ці факти фіксуйте за допомогою мобільного телефону або інших технічних засобів, що мають функції фото- відео зйомки та негайно інформуйте поліцію за вказаними телефонними номерами!

ВАЖЛИВО! У будь-якому випадку самостійно не протидійте незаконним діям підозрілих осіб (незнайомців), не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку, одразу ж інформуйте поліцію!