Щиро вітаємо із перемогою!

Дата: 23.01.2023 09:58

Днями в центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся фестиваль колядок, щедрівок та сучасних новорічно-різдвяних пісень, під назвою «Колядує зима».

Атмосферу духовності, традицій та неймовірних емоцій створили 32 учасники дійства.

І знову пишаємось новими творчими здобутками юних талантів Сокирянщини!

У номінації «Краща щедрівка» відзначено вихованку вокального гуртка  «Solovey»  Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради – Анастасію Корчинську, керівник гуртка – Анна Кушнір.

Виступи учасників оцінювало поважне журі у складі : Оксани Савчук та Івана Кавацюка (дует «Писанка»); Павла Дворського - народного артиста України; Оксани Палійчук - начальниці управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області; Миколи Шкрібляка - директора ОКУ «Буковинський центр культури і мистецтва» Чернівецької обласної ради; Ірини Стиць -  заслуженої артистки України.

Переможці отримали фінансову підтримку від Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та іменні дипломи.

Також, Диплом лауреата фестивалю та солодкі подарунки отримала щедрувальна група у супроводі оркестру народних інструментів Центру творчості дітей та юнацтва - у номінації «Сучасні новорічно-різдвяні пісні», керівники: Дмитро Шкварун, Анна Кушнір та Тетяна Андронік.

Тож вітаємо із блискучими результатами! Зичимо невичерпного натхнення та нових успіхів! Примножуйте та зберігайте українські традиції!