Відбулось засідання Молодіжної ради - консультативно-дорадчого органу при Сокирянській міській раді

Дата: 23.01.2023 16:40

Сьогодні, 23 січня, за участю начальника відділу культури і спорту Євгена Пленгея, відбулось засідання Молодіжної ради при Сокирянській міській раді.

В ході роботи розглянуто 4 питання порядку денного, по яких ухвалено відповідні рішення.

Зокрема, йшлося про зміни в складі консультативно-дорадчого органу, враховуючи подані заяви, а також  проведено обговорення та затверджено План діяльності Молодіжної ради на 2023-й рік.

Окрім того, звернуто увагу на зміни до типового положення про Молодіжну раду, пов’язані зі змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022.

Йшлося і про залучення молодого активу до реалізації плану роботи відділу культури і спорту Сокирянської міської ради.

Нагадаємо, що Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган при Сокирянській міській раді, утворений для сприяння участі молоді у формуванні та реалізації молодіжної політики у громаді.