Центр професійного розвитку педагогічних працівників Сокирянської міської ради отримав бокси - «Психологічна допомога в коробці»

Дата: 24.01.2023 16:00

Днями Центр професійного розвитку педагогічних працівників Сокирянської міської ради у співпраці з громадською організацією «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», у рамках проєкту психологічної підтримки «Поруч»,  отримав бокси - «Психологічна допомога в коробці». Там  є все необхідне для проведення тренінгів із психологічної підтримки всіх учасників освітнього процесу практичними психологами та соціальними педагогами закладів освіти громади.

Проєкт «Поруч» – це групи психологічної підтримки для дітей, батьків та освітян, чиє звичне життя змінила війна.

В межах програми психологи освітніх установ Сокирянської громади пройшли дистанційні курси психологічної допомоги людям травмованим війною. Здобули нові знання та практичні навички щодо роботи з дітками з числа внутрішньо переміщених осіб. Опанували різні сучасні техніки допомоги дітям.

Тож завдяки  наданим матеріалам, заняття з підростаючим поколінням будуть цікавими, змістовними та матимуть сенсорну підтримку.