В останню дорогу провели Героя Валерія Стародуба

Дата: 29.01.2023 16:53

Сьогодні, 29 січня, у селі Ломачинці відбулось прощання із загиблим захисником України Валерієм Стародубом

Провести мужнього воїна в останню дорогу прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, перший заступник міського голови Іван Гангал, начальник Другого відділу Дністровського РТЦК та СП Іван Серебрянський, староста Ломачинецького старостинського округу Лілія Кефа, небайдужі громадяни.

«Не вистачає слів, щоб описати біль від втрати Героїв, чиї, сповнені сил та надій, життя обриваються через зухвале нашестя російських окупантів. Добродушний, щирий, людяний … Валерію б ще жити й жити… Поділяємо горе родини, сумуємо за втратою найкращих синів України» - звернувся перший заступник міського голови Іван Гангал.

Старший сержант, кулеметник Валерій Стародуб загинув 22 січня на Харківщині, у Куп’янському районі. За день до трагедії воїну виповнилось 45…

Подвиг Валерія Стародуба назавжди в наших серцях.

Вічна слава і Царство Небесне тобі, Герою!