Землякам, які захищають рідну землю від ворога, передано автомобіль

Дата: 30.01.2023 17:33

Для потреб одного із військових підрозділів, який здійснює захист територіальної цілісності України передано автомобіль, придбаний за кошти зібрані працівниками Сокирянської міської ради, старостинських округів громади, КП «Сокиряни-благоустрій» та небайдужих жителів громади

Автомобіль MITSUBISHI L200, який придбано за кошти, зібрані працівниками Сокирянської міської ради, старостинських округів громади, комунального підприємства «Сокиряни - благоустрій», а також небайдужими жителями Сокирянщини,  в тому числі і жителем села Кормань Михайлом Крижанівським, передано для потреб військового підрозділу, яким керує наш земляк, житель міста Сокиряни, депутат Сокирянської міської ради, керівник відділу муніципальної інспекції – Іван Михайлович Варчук. У складі вказаного підрозділу проходять військову службу жителі Сокирянщини та міста Новодністровськ. Раніше для потреб вказаного підрозділу також надано електрогенератор та павербанки, придбані за кошти місцевого бюджету. Небайдужий благодійник, який побажав залишитись невідомим, передав солдатам пристрій нічного бачення.

Автомобіль жителі міста Сокиряни спільно із міським головою Василем Козаком доставили з однієї із країн Європи.

Фахівці станції технічного обслуговування приватного підприємця Ігоря Серебрянського  здійснили повне технічне обслуговування автомобіля та переоблаштування під потреби військових.

За словами бійців, автомобілі високої прохідності надзвичайно потрібні завжди, тому нині міська рада проводить збір коштів, аби придбати ще одне авто для потреб іншого військового підрозділу ЗСУ, де служать наші земляки.

Дякуємо всім, хто долучився до  придбання транспортного засобу, що працюватиме для наших захисників та наближатиме спільну Перемогу.

Окрема подяка Михайлу Крижанівському, який постійно допомагає та підтримує Збройні Сили України.

Щира дяка громадянину, який надав пристрій нічного бачення для військових, але побажав залишитись невідомим.

Низький уклін нашим захисникам і захисницям, які боронять рідну землю від ворога!

Спільними зусиллями до Перемоги!

Все буде Україна!