Сокирянська громада отримала генератор від благодійників

Дата: 08.02.2023 11:51

До Сокирянської громади доставлено генератор Atlas Copco, який надав Благодійний фонд «Восток SOS». Пристрій закуплено організацією MONDO  (Естонія) у ході кампанії «Для України».

Генератор використовуватиметься для забезпечення електропостачання в умовах блекауту одного із закладів для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, який  розташований на території громади.

Устаткування, потужністю 6 кВт, може забезпечувати безперебійну роботу впродовж 11 годин,  а його порівняно низька вага і маленькі габарити дозволять зберігати і переміщати генератор без особливих труднощів.

Дякуємо Благодійному фонду «Восток SOS» за надану допомогу та підтримку громадян у цей важкий час!

Обов’язково вистоїмо!