Сокирянська громада втратила ще одного вірного захисника

Дата: 08.02.2023 18:07

Страшна звістка прийшла на сокирянську землю. 08 січня 2023 року, під час виконання бойового завдання в районі міста Соледар, Донецької області, вірний військовій присязі загинув наш земляк, житель села Олексіївка, старший солдат - Олександр Степанович Скубич.

Із початком повномасштабного вторгнення росії Олександр Степанович не роздумуючи став на захист Батьківщини. У мужнього захисника залишилось троє дітей.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України №382/2022 від 01 червня 2022 року старшого солдата Олександра Скубича відзначено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Завжди справедливий, розсудливий та відповідальний. Він був хорошим сином та чоловіком, найкращим батьком та братом, вірним другом.

Не можливо знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка є найголовнішою в житті.

Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття матері Героя – Галині Іванівні, батьку – Степану Іллічу, дружині – Тетяні, дітям – Петру, Івану та Іванні, брату Івану Степановичу та його сім’ї, всім близьким та рідним загиблого захисника!

Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам'ять та слава Герою! Спочивай з миром!